معرفی موتور سیکلت HERO DASH

معرفی موتور سیکلت HERO DASH

معرفی اجمالی HERO DASH

Hero dash 110

هیرو دش ۱۱۰

اسکوتر  جدید هیرو موتورز هندوستان که توسط سالار گستر آسیا به بازار ایران عرضه شده با نام هیرو دش ۱۱۰ سی سی می باشد . هیرو دش که به نظر می رسد از نام تی وی اس دز استفاده شده ( نام این موتورسیکلت در هندوستان هیرو ماستیرو است) دارای انجین ۱۱۰ سی سی چهارزمانه هواخنک CVT با سوخت رسانی کاربراتور و گیربکس اتوماتیک دور متغیر بوده و شما با این انجین به نهایت قدرت ۶٫۲ کیلو وات   و گشتاور   ۸/۸  نیوتن متر در دور.    خواهید رسید . شتاب صفر تا ۶۰ کیلومتر Hero DASH ، هفت ثانیه و نهایت سرعت آن ۸۸ کیلومتر بر ساعت است .

بدنه

بدنه از نوع لوله ای مقاوم در زیر موتور تشکیل شده و کاور های پلاستیکی زیبا با طراحی دقیق و رنگ آمیزی عالی می باشد . داشبرد جلو که نشانگر آنالوگ کیلومتر و دیجیتال مسافت ، درجه و بنزین و دیگر نمایه ها است به خوبی جایگذاری شده و شماره های بزرگ کیلومتر شمار ، از توجه بیش از حد به کیلومتر می کاهد که این یکی از اصول ایمنی به شمار می آید . فضای بار زیر صندلی با حجم ۱۷ لیتر و سوکت شارژ موبایل فضای امنی را در اختیار راکب برای قرار دادن وسایل همراه و تلفن همراه قرار داده است . علاوه بر فضای زیر صندلی هیرو دش دارای محفظه داشبرد جلو با حجم مناسب برای مدارک و کیف پول نیز می باشد. از دیگر نکات جالب در هیرو دش قرار دادن درب  باک در زیر کاور انتهایی موتور است و شما با فشار کلید کلید روشن و خاموش موتور می توانید درب را به صورت لولایی باز کنید.

 

ترمز , تایر و کمک فتر

هیرو دش دارای ترمز های کاسه ای در جلو و عقب بوده و ترمز جلو با داشتن دو سیم کششی موازی , ترمز گیری بهتری را نشان می دهد و در صورت معیوب شدن یکی از سیم ها , سیم دوم وظیفه ترمز گیری را به خوبی انجام می دهد. تایر های استفاده شده در هیرو دش در عقب از نوع تیوبلس سایز ۱۰ اینچ و در جلو از سایز ۱۲ اینچ بوده و محصول MRF هندوستان می باشد . این تایر ها بدلیل استفاده کم از رابر برای پایین آوردن قیمت تمام  شده , پایداری کافی در ترمز گیری های شدید و  معابر لغرنده نداشته و راکب را با دردسر مواجه خواهد کرد. فروشگاه موتورگمرک استفاده از تایر های با کیفیت را توصیه می کند. کمک فنر های جلو در هیرو دش از نوع تلسکوپی و در عقب از یک کمک فنر مارپیچ استفاده شده و رانندگی نرم و مطمئنی را در استفاده های شهری رقم زده است .

سواری

سواری با هیرو دش بسیار ساده , امن و در آرامش انجام می شود . برای سواری با هیرو دش  شما نیاز به مهارت رانندگی با موتورسیکلت ندارید . کافی است سویچ را باز کرده , استارت بزنید و لوله گاز را بچر خانید. بدلیل قرار گرفتن دسته های ترمز بر روی فرمان رانندگی با هیرو شبیه به راندن دوچرخه است و راندن بی دغدغه ای را برای شما به ارمغان می آورد

 

بطور کلی هیرو دش یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید یک موتورسیکلت اسکوتر در بازار این روز های ایران می باشد .

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها